Огласот Се продава мини комбе Nissan Elbil Nissan e-NV200 Combi -2017 | 24 kWh | 109hk säljes via auk на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/12
Nissan
Elbil Nissan e-NV200 Combi -2017 | 24 kWh | 109hk säljes via auk
мини комбе
2017
501 кг
1.719 кг
2.220 кг
Шведска Helsingborg
Autoline ID:
YY42279
2024-10-23 09:00
4,56 м × 1,755 м × 1,845 м
109 кс (80 kW)
Nissan e-NV200 Combi | 24 kWh | 109hk | 2017
* 2017
* Besiktigad tom 2024-11-30
* Drivmedel: EL
Anmärkningar
* Bilen har inte använts en längre tid
* Är registrerad med 4 passagerare men "soffa" bak ingår ej
* Bucklor och skador finns runt bilen
Reservation för felskrivning
För mer information eller om du önskar bli uppringd
maila pro@budi.se
Se nedan för teknisk spec under egenskaper