Огласот Се продава кросоувер Volvo XC90 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/12
XC90
кросоувер
05/2018
2017-06-02
280000 км
579 кг
2171 кг
2750 кг
Шведска Gothenburg
20.6.2024
7209018
2024-06-26 18:29
2024-07-01 20:43
4.95 м × 1.931 м × 1.766 м
Каросерија
Автоматска кука за влечење:
235 кс (173 kW)
2024-11-30
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Stenskott vindruta utanför synfält. Ytrost tak, Flertal stenskott stötfångare fram, Några dörruppslag, lackskador och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad. Strålkastare vänster, höger spricka.
Previous owners: 4
License number: WOC181
Manufacture month: mai 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 6488, 9672, 12867, 16026, 19218, 22523, 25141 senast 2023-10-20 Finns info om kamrem: Ja Kamrem utförd vid (mil):: 16026 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2021-07-12
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 2 170 kg
Max trailer weight: 2 700 kg
färg: Silver
D5 AWD
2018
Volvo On Call
PercentIconNO deductible VAT