Огласот Се продава кросоувер Volvo XC60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/12
XC60
кросоувер
2011
2011-06-01
196.450 км
563 кг
1.942 кг
2.505 кг
27.8.2024
7216387
2024-08-26 14:53
2024-08-29 19:20
4,727 м × 1,891 м × 1,713 м
Тип на погон:
погон на сите тркала
163 кс (120 kW)
Потрошувачка на гориво:
7 л/100км
CD
2025-02-28
црвен
Bromsskivor och belägg bak, slitna.
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp. Plastdetalj höger tröskel sitter löst. Tydlig nyansskillnad på stötfångare bak och plåt.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Elhiss vänster fram missljud. Torkararm bak ligger ur position. Strålkastarglas höger och vänster matt. Elbaklucka långsam vid öppning.
Previous owners: 3
License number: LRJ187
Manufacture month: huhtikuu 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 14399, 15434, 16276, 17078, 17709, 18304 och 18764 senast 2024-07-23 Kamrem utbytt 2021-02-04 17709 mil
Service book: Loose papers
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4909 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 184 g/km
Tax weight: 1 940 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
XC60 D3 AWD
2011
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Xenon-ljus
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VAT