Огласот Се продава кросоувер Volvo XC60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/13
XC60
кросоувер
2021
2021-03-31
113.400 км
527 кг
1.933 кг
2.460 кг
7214098
2024-08-01 14:57
2024-08-06 20:23
4,688 м × 1,902 м × 1,641 м
197 кс (145 kW)
2025-12-31
црн
Bromsbelägg bak, slitna.
Lackskada motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken. Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel ytligt slitage fram.
Previous owners: 3
License number: PFH33H
Service history: Service utförd vid följande mil: 2962, 6222, 9158 senast 2023-12-27
Tax fee (yearly): 3957 SEK
Max pull weight: 1 040 kg
CO2-emission (diesel): 142 g/km
Tax weight: 1 930 kg
Max trailer weight: 2 300 kg
XC60 B4 FWD Mildhybrid
2021
Volvo On Call
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Smartphone Integration
Harman Kardon Premium Sound
Baksäten eluppvärmda
PercentIconDeductible VAT