Огласот Се продава кросоувер Volvo XC60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/14
XC60
кросоувер
2018
2018-05-02
254.120 км
506 кг
1.944 кг
2.450 кг
7211075
2024-08-01 17:54
2024-08-06 19:50
4,688 м × 1,902 м × 1,641 м
Каросерија
Автоматска кука за влечење:
190 кс (140 kW)
2024-07-31
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram.
ENGINE AND GEARBOX:
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-08-01
Brister:
2 HUVLÅS (6.2.9) FUNKTION OSÄKER
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Drivknutsdamask skadad höger fram.
Previous owners: 2
License number: KXA739
Manufacture month: marzec 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3402, 6541, 9709, 12872, 16468, 20045, 23959 senast 2023-09-29. Kamrem utförd vid (mil):: 16468 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2021-12-23
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2823 SEK
Max pull weight: 1 050 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 1 940 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
XC60 D4 AWD
2018
Kurvljus
Volvo On Call
PercentIconNO deductible VAT