Огласот Се продава кросоувер Volvo XC60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/13
XC60
кросоувер
2017
2017-01-31
134260 км
631 кг
1854 кг
2485 кг
Шведска Gothenburg
28.6.2024
7201562
2024-06-27 18:14
2024-07-02 19:57
4.644 м × 1.891 м × 1.713 м
150 кс (110 kW)
Потрошувачка на гориво:
4.5 л/100км
рачен
CD
2025-05-31
црн
Bromsbelägg slitna, behöver bytas. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas.
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott, lackskador och repor. Fåtal bucklor/dörruppslag.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Obalans vinterhjul.
Previous owners: 5
License number: DEN022
Manufacture month: listopad 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2308, 4911, 6525, 8260 senast 2021-01-21
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 015 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
XC60 D3 FWD
2017
Assistanssystem
Kurvljus
PercentIconDeductible VAT