Огласот Се продава кросоувер Volvo XC60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/19
XC60
кросоувер
2019
2019-04-24
96.700 км
439 кг
2.221 кг
2.660 кг
7208794
2024-07-31 17:56
2024-08-05 20:10
4,688 м × 1,902 м × 1,641 м
Тип на погон:
погон на сите тркала
88 кс (64.68 kW)
бензин
2024-12-31
сив
Vibrerar vid inbromsning.
Fåtal lackskador, Flertal stenskott och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Laddkabel saknas till denna bil
Previous owners: 3
License number: HDD28C
Manufacture month: aprill 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2516, 4231, 5921, 8369 senast 2023-08-29
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 840 kg
Tax weight: 2 220 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
XC60 T8 AWD Recharge
2019
Electric/Petrol
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Lastskydd/lastnät
Volvo On Call
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car