Огласот Се продава кросоувер Volvo XC40 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/15
XC40
кросоувер
2021
2021-06-14
44.660 км
451 кг
1.669 кг
2.120 кг
7210857
2024-08-06 12:47
2024-08-11 20:26
4,425 м × 1,873 м × 1,632 м
129 кс (95 kW)
PTO:
2026-07-31
црн
Dålig linjepassning stötfångare fram. Stenskott vindruta utanför synfält. Några lackskador, stenskott och repor.
Isofix höger bak täcklock saknas. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: CFZ45H
Service history: Service utförd vid följande mil: 1156, 2567, 4240 senast 2024-06-10
Tax fee (yearly): 6415 SEK
Max pull weight: 1 380 kg
CO2-emission (petrol): 147 g/km
Tax weight: 1 660 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
T2 FWD
2021
Assistanssystem
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified