Огласот Се продава кросоувер Volvo V60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/13
V60
кросоувер
2018
2018-02-13
19000 км
456 кг
1674 кг
2130 кг
Шведска Gothenburg
17.6.2024
7208692
2024-06-14 15:51
2024-06-19 21:02
4.635 м × 1.865 м × 1.479 м
152 кс (112 kW)
рачен
PTO:
2025-01-31
црн
Flertal repor och lackskador. Fåtal bucklor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser. Fälglåsnyckel, saknas.
License number: BAP087
Manufacture month: styczeń 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 1705, senast 2020-11-02
Tax fee (yearly): 888 SEK
Max pull weight: 1 370 kg
CO2-emission (petrol): 135 g/km
Tax weight: 1 670 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
T3
2018
Assistanssystem
Volvo On Call
PercentIconNO deductible VAT