Огласот Се продава кросоувер Subaru XV на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/11
Subaru
XV
кросоувер
2019
2019-12-27
101.660 км
439 кг
1.631 кг
2.070 кг
7212518
2024-08-07 17:55
2024-08-11 19:26
4,465 м × 1,8 м × 1,595 м
150 кс (110 kW)
CD
PTO:
2024-12-31
син
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas. Vibrerar vid inbromsning.
Flertal stenskott motorhuv, Vindruta sliten. Ytrost tak, Linjepassning höger bakdörr, Bilen är delvis omlackerad. Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. 4 däck mönsterdjup för litet.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage. Växlar ryckigt/ojämt, automatlåda. Förhöjt varvtal på tomgång. Rasslade/skramlande missljud.
Elinfällbara speglar, missljud. Kupéfläkt, missljud. Torkarblad bak utslitet. Ratt står snett. Hjulvibrationer.
Previous owners: 3
License number: WBD80W
Manufacture month: november 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 6941, senast 2023-01-31
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 1196 SEK
Max pull weight: 1 430 kg
CO2-emission (petrol): 149 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Max trailer weight: 1 270 kg
2.0 e-Boxer
2019
Smartphone integration
PercentIconDeductible VAT