Огласот Се продава кросоувер FIAT Tipo на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/11
FIAT
Tipo
кросоувер
2021
2021-08-25
60.170 км
379 кг
1.381 кг
1.760 кг
5.9.2024
7213676
2024-09-04 13:06
2024-09-08 18:24
Број на врати:
5
4,386 м × 1,802 м × 1,653 м
100 кс (73.5 kW)
рачен
PTO:
2026-08-31
портокалов
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Fåtal lackskador. Flertal stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. 2st golvmattor saknas.
Service inom kort, Missljud framvagn ej lokaliserat. Hjulvibrationer. Klonkande ljud ifrån framvagnen vid gupp, Backkameran hackar/laggar, Låskista till motorhuven trasig går ej stänga riktigt
License number: UHC77C
Service history: Service utförd vid följande mil: 1070, 3673 senast 2023-08-01
Tax fee (yearly): 3116 SEK
Max pull weight: 1 740 kg
CO2-emission (petrol): 119 g/km
Tax weight: 1 380 kg
1.0 5dr
2021
PercentIconDeductible VAT