Огласот Се продава кросоувер Audi Q3 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/13
Audi
Q3
кросоувер
2020
2020-08-17
67270 км
442 кг
1633 кг
2075 кг
Шведска Gothenburg
7208624
2024-07-05 17:53
2024-07-10 20:47
Број на врати:
5
4.484 м × 1.849 м × 1.565 м
150 кс (110 kW)
PTO:
2025-05-31
црн
Flertal stenskott, bucklor och dörruppslag. Fåtal repor och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Torkarblad bak utslitet.
License number: RYR85U
Manufacture month: heinäkuu 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 2868, 5780 senast 2023-12-14
Tax fee (yearly): 1328 SEK
Max pull weight: 1 425 kg
CO2-emission (petrol): 134 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
35 TFSI
2020
Assistanssystem
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified