Огласот Се продава контејнер од 20 стапки Container на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
контејнер од 20 стапки Container
контејнер од 20 стапки Container слика 2
контејнер од 20 стапки Container слика 3
контејнер од 20 стапки Container слика 4
контејнер од 20 стапки Container слика 5
контејнер од 20 стапки Container слика 6
контејнер од 20 стапки Container слика 7
контејнер од 20 стапки Container слика 8
контејнер од 20 стапки Container слика 9
контејнер од 20 стапки Container слика 10
контејнер од 20 стапки Container слика 11
контејнер од 20 стапки Container слика 12
контејнер од 20 стапки Container слика 13
контејнер од 20 стапки Container слика 14
контејнер од 20 стапки Container слика 15
контејнер од 20 стапки Container слика 16
контејнер од 20 стапки Container слика 17
контејнер од 20 стапки Container слика 18
контејнер од 20 стапки Container слика 19
контејнер од 20 стапки Container слика 20
контејнер од 20 стапки Container слика 21
контејнер од 20 стапки Container слика 22
контејнер од 20 стапки Container слика 23
контејнер од 20 стапки Container слика 24
контејнер од 20 стапки Container слика 25
контејнер од 20 стапки Container слика 26
контејнер од 20 стапки Container слика 27
1/27
Година на производство:  1975
Локација:  Шведска Karlstad
Датум на објавување:  15.6.2024
Каталошки број на продавачот:  2010250
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-19 11:27
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Контејнер од 20 стапки Container

Шведски
Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartKommentar om användning:Använd till förvaringInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Rost, bucklor och slitage förekommer
Golvet lite dåligt i kanten vid öppningen
Längd (m): Ca 12,20
Bredd (m): Ca 2,42
Höjd (m): Ca 2,55
Lyftöglor
Контејнери од 20 стапки
Резултати од пребарување: 189 огласа
Прикажи
Претплати се