Огласот Се продава комбе фургон Citroen Jumpy на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/8
Citroen
Jumpy
комбе фургон
2018
2018-06-27
138.720 км
Седишта:
3
920 кг
1.740 кг
2.660 кг
7211118
2024-10-08 16:08
2024-10-13 20:49
4,959 м × 1,92 м × 1,899 м
116 кс (85 kW)
рачен
Сензор за паркирање:
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Går ej att öppna höger bakdörr. Bakljus skadat höger sida. Flertal karosskador, stenskott och repor, Spår efter tidigare dekor. Sommardäck fram. Odubbade vinterdäck bak
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Sits förarstol, nedsutten på ytterkanten.
ENGINE AND GEARBOX:
Startmotor/motor går ej runt, motor startar ej. Kopplingspedal är i bottenläge. Koppling ur funktion.
visar ”energy save mode activated ” i instrumentet trots annat batteri och booster inkopplad. På grund av bilens brister så har utrustning och funktioner ej kunnat testas. Bilen säljs som reparationsobjekt.
ej testad
Previous owners: 5
License number: YWY107
Driving ban: Yes
Manufacture month: październik 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 6507, 7571, 11866 senast 2022-04-08
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 2458 SEK
Max pull weight: 840 kg
CO2-emission (diesel): 137 g/km
Tax weight: 2 660 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
III 2.0 BlueHDI Skåp
2018
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT