Огласот Се продава камион со рамна платформа < 3.5т Volkswagen Transporter на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/11
Volkswagen
Transporter
2012
2011-09-29
102490 км
720 кг
2480 кг
3200 кг
Шведска Gothenburg
17.6.2024
7208633
2024-06-17 14:56
2024-06-19 19:29
5.6 м × 2 м × 2.23 м
Каросерија
Автоматска кука за влечење:
140 кс (103 kW)
рачен
CD
2024-11-30
Broms vänster bak, anliggande. Broms höger bak, anliggande. Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan, Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Emblem saknas fram. Emblem fram, skadat. Lackskada motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält. Ytrost vänster insteg fram, Fåtal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj är trasig. Ratten är sliten. Klädsel smutsig fram.
ENGINE AND GEARBOX:
Motorlampan lyser.
Hållare till motorhuv är trasig
Servicelampa lyser. Torkarblad utslitna fram.
License number: OYE002
Manufacture month: lipiec 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 1557, 2864, 4223, 4229, 5848
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 6734 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 219 g/km
Tax weight: 3 200 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
T5 2.0 TDI Pickup 4MOTION
2012
Alkolås
PercentIconDeductible VAT