Нови фабрика за бетон SEMIX Mobile 60V Centrales À Béton

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка SEMIX
Модел Mobile 60V Centrales À Béton
Тип фабрика за бетон
Година на производство 02/2020
Прва регистрација 2020
Локација Франција Villeurbanne
Датум на објавување денеска
Autoline ID UL21180
PDF
Опис
Капацитет 60 m3/ч
Состојба
Состојба нов
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи