Autoline » VOLVO TRUCK CZECH s.r.o.

VOLVO TRUCK CZECH s.r.o.

За нас
Мапа
Контакти VOLVO TRUCK CZECH s.r.o.
Во продажба: 8 огласа
Продавач на Autoline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Radek Urban
Radek Urban
+420 272 68 ... Прикажи +420 272 680 033
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
+420 731 40 ... Прикажи +420 731 400 869
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Чехија, 251 01, Čestlice, Obchodní 109, ŘÍČANY
Локално време на дилерот: 01:07 (CEST)
Испрати порака
captcha
Чехија, Čestlice, Obchodní 109, ŘÍČANY
Огласи VOLVO TRUCK CZECH s.r.o.
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион влекач RENAULT T
12
38.400 € USD ≈ 42.980 US$
Камион влекач
Година 2018 Километража 171836 км Сила 520 кс
Чехија, Čestlice
камион влекач RENAULT  T520 HIGH SLEEPER CAB
12
38.500 € USD ≈ 43.100 US$
Камион влекач
Година 2017 Километража 150000 км Сила
Чехија, Čestlice
камион влекач RENAULT T HIGH 440
14
48.900 € USD ≈ 54.740 US$
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 128000 км Сила
Чехија, Čestlice
камион влекач RENAULT T HIGH 520 T4X2 E6
14
62.000 € USD ≈ 69.400 US$
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 99000 км Сила
Чехија, Čestlice
камион влекач RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB
16
53.000 € USD ≈ 59.330 US$
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 70275 км Сила
Чехија, Čestlice
камион влекач RENAULT T HIGH 520 T4X2 X-LOW E6
14
65.000 € USD ≈ 72.760 US$
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 27908 км Сила
Чехија, Čestlice
камион влекач RENAULT  T
20
20.000 € USD ≈ 22.390 US$
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 478000 км Сила 480 кс
Чехија, Čestlice
камион влекач RENAULT T HIGH
12
63.000 € USD ≈ 70.520 US$
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 119314 км Сила 520 кс
Чехија, Čestlice