Autoline » SAWO AS

SAWO AS

За нас
Мапа
Контакти SAWO AS
Во продажба: 42 огласа
Продавач на Autoline: 4 години
Телефонските броеви се проверени
+45 98 37 ... Прикажи +45 98 37 34 66
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
+45 70 10 ... Прикажи +45 70 10 07 66
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Данска, Северен Јутланд, 9530, Støvring, Industrimarken 1
Локално време на дилерот: 03:50 (CEST)
Испрати порака
captcha
Данска, Северен Јутланд, Støvring, Industrimarken 1
Огласи SAWO AS
Филтер

Резултати од пребарување: 42 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка за превоз на контејнери JCS CONTAINERPÅHÆNGSVOGN
4
4.690 € USD ≈ 5.507 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2001 Километража Сила
Данска, Støvring
преносен вилушкар MOFFETT M5 25.3
4
16.075 € USD ≈ 18.880 US$
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража 1734 м/ч Сила
Данска, Støvring
преносен вилушкар MOFFETT M5 25.3
4
16.075 € USD ≈ 18.880 US$
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража 1580 м/ч Сила
Данска, Støvring
приколка кипер NOPA DRAWBAR TRAILER WITH SAWO CABLELIFT
4
цена на барање
Приколка кипер
Година 2010 Километража Сила
Данска, Støvring
приколка кипер NOPA DRAWBAR TRAILER WITH SAWO CABLELIFT
4
цена на барање
Приколка кипер
Година 2010 Километража Сила
Данска, Støvring
сензор Tamtron Crane load cell за камион монтирани кран
1
5.626 € USD ≈ 6.607 US$
Сензор
Година 2016 Километража Сила
Данска, Støvring
преносен вилушкар MOFFETT M4 25.3
4
12.055 € USD ≈ 14.160 US$
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2013 Километража Сила
Данска, Støvring
преносен вилушкар MANITOU TMM25 1-E3
4
23.445 € USD ≈ 27.530 US$
Преносен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража Сила
Данска, Støvring
брза спојка PANTOGRAPH FOR TRUCKMOUNTED FORKLIFT за виљушкар KOOI-AAP Z2.3
2
200 € USD ≈ 234,90 US$
Брза спојка
Година 1995 Километража Сила
Данска, Støvring
преносен вилушкар MOFFETT M4 25.3
4
цена на барање
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2012 Километража Сила
Данска, Støvring
приколка кипер DANSON DRAWBAR TRAILER
4
14.735 € USD ≈ 17.300 US$
Приколка кипер
Година 2012 Километража Сила
Данска, Støvring
камион монтирани кран Jonsered 1080 S79
1
цена на барање
Камион монтирани кран
Носивост 3700 кг
Година 2010 Километража Сила
Данска, Støvring
резервни делови HMF KRANKONSOL  HMF CRANE CONSOLE за автодигалка
2
1.070 € USD ≈ 1.257 US$
Резервни делови
Година Километража Сила
Данска, Støvring
преносен вилушкар MANITOU TMM25 1-E3
4
23.445 € USD ≈ 27.530 US$
Преносен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража Сила
Данска, Støvring
преносен вилушкар MOFFETT M5 20.3
4
10.045 € USD ≈ 11.800 US$
Преносен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража Сила
Данска, Støvring