Autoline » Northcape trucktrading

Northcape trucktrading

За нас
Мапа
Контакти Northcape trucktrading
Во продажба: 9 огласа
Продавач на Autoline: 3 години
Телефонските броеви се проверени
Northcape trucktrading
Northcape trucktrading
+47 411 3 ... Прикажи +47 411 35 752
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Норвешка, 0250, Oslo, Greverudveien 16
Локално време на дилерот: 23:11 (CEST)
Норвешка, 1405, Langhus, Fossveien 3
Испрати порака
captcha
Норвешка, Oslo, Greverudveien 16
Огласи Northcape trucktrading
Филтер

Резултати од пребарување: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон VOLVO FH16 540 6x2,chassis code 9A,retarder,Facelift
10
12.950 € USD ≈ 14.500 US$
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-12 Километража 1050000 км Сила 540 кс
Норвешка, Langhus
камион влекач SCANIA R580 LA6x2HNB, ADR, retarder, euro 6
23
29.950 € USD ≈ 33.530 US$
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-12 Километража 674000 км Сила 580 кс
Норвешка, Langhus
камион влекач VOLVO FH540 6x2 hub reduction,hydraulics,parabel front
20
17.900 € USD ≈ 20.040 US$
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12 Километража 561804 км Сила 540 кс
Норвешка, Langhus
камион кипер MAN TGA 26.480  6x4
10
18.900 € USD ≈ 21.160 US$
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-07 Километража 245000 км Сила 480 кс
Норвешка, Langhus
камион-ладилник VOLVO FH16  700 6x4, retarder,euro5
18
25.950 € USD ≈ 29.050 US$
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Километража 833000 км Сила 700 кс
Норвешка, Langhus
камион за ѓубре SCANIA  P94 GB4x2NB 220
3
7.950 € USD ≈ 8.899 US$
Камион за ѓубре
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-07 Километража 475000 км Сила 220 кс
Норвешка, Langhus
камион рол кипер SCANIA R124G 420 8x2 full steel
10
11.950 € USD ≈ 13.380 US$
Камион рол кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-07 Километража 908000 км Сила 420 кс
Норвешка, Langhus
полуприколка со ниска платформа HFR
6
8.900 € USD ≈ 9.963 US$
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-10 Километража Сила
Норвешка, Langhus
камион рол кипер SCANIA R164 480 LB6x2HNB, full steel,retarder
11
10.950 € USD ≈ 12.260 US$
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-03 Километража 823000 км Сила 480 кс
Норвешка, Langhus