Autoline » Multivara OÜ

Multivara OÜ

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Multivara OÜ
Во продажба: 21 огласа
Продавач на Autoline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Marko Marley
Marko Marley
Јазици: руски, естонски, англиски
+372 564... Прикажи +372 564 0808
Естонија, Хајру, 13619, Tallinn, Punane 40
Локално време на дилерот: 17:10 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Естонија, Хајру, Tallinn, Punane 40
Огласи Multivara OÜ
Филтер

Резултати од пребарување: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
полуприколка со ниска платформа ANDOVER SFCL63
2
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година 2006 Километража Сила
Естонија, Tallinn
камион влекач MAN TGA 33.440
9
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2007 Километража 426945 км Сила 434 кс
Естонија, Tallinn
камион со рамна платформа RENAULT PREMIUM 210
7
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 6180 м³
Година 1998 Километража 133674 км Сила 154 kW
Естонија, Põltsamaa
багер на тркала LIEBHERR A 900 C LITRONIC
10
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 03/2004 Километража 19200 м/ч Сила 88 kW
Естонија, Tallinn
булдожер KOMATSU D51PX-22
8
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2014 Километража 5472 м/ч Сила 99.3 kW
Естонија, Põltsamaa
багер гасеничар JCB 86C-1
4
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 363 м/ч Сила 48 kW
Естонија, Tallinn
багер-натоварувач JCB 4 CX / 8473TE
9
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 12/2007 Километража 8411 м/ч Сила 75 kW
Естонија, Tallinn
багер-натоварувач JCB 3CX
7
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 04/2013 Километража 3400 м/ч Сила 68 kW
Естонија, Tallinn
багер гасеничар HYUNDAI R125
9
Контактирајте го продавачот
55.450 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 3479 м/ч Сила
Естонија, Tallinn
возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ 809 / WUMAG
10
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 11/1993 Километража 140000 км Сила 63 kW
Естонија, Pärnu
багер на тркала VOLVO EW 140
7
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2002-07-08 Километража 16958 м/ч Сила 77 kW
Естонија, Tallinn
багер-натоварувач VF VENIERI 8.23D за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила 93.8 кс
Естонија, Põltsamaa
багер на тркала VOLVO EW160
8
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 11/2006 Километража 11189 м/ч Сила 110 kW
Естонија, Tallinn
мотор за натоварувач со тркала LIEBHERR L 544
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година 2005 Километража Сила
Естонија, Tallinn
оска за натоварувач со тркала LIEBHERR L 544
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Оска
Година 2005 Километража Сила
Естонија, Tallinn