Autoline » Mayrhofer Baumaschinen

Mayrhofer Baumaschinen

За нас
Мапа
Контакти Mayrhofer Baumaschinen
Во продажба: 15 огласа
Продавач на Autoline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Manuel Mayrhofer
Manuel Mayrhofer
Јазици: германски, англиски
+43 699 105 ... Прикажи +43 699 10510560
Испрати порака
Австрија, Салзбург, AT-5202, Neumarkt, Pfongauerstrasse 80
Локално време на дилерот: 16:52 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Австрија, Салзбург, Neumarkt, Pfongauerstrasse 80
Огласи Mayrhofer Baumaschinen
Филтер

Резултати од пребарување: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX 250NLC-9
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 13144 м/ч Сила 165 кс
Австрија, Neumarkt
дампер гасеничар TAKEUCHI TCR50
14
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Дампер гасеничар
Носивост 3700 кг
Година 2013 Километража 1683 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
дампер гасеничар MOROOKA MST 2200VD
17
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Дампер гасеничар
Носивост 11000 кг
Година 2010 Километража 2767 м/ч Сила 250 кс
Австрија, Neumarkt
нови хидраулични ножици Atlas Copco EPIROC CC3100U
4
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Хидраулични ножици
Година 2019 Километража Сила
Австрија, Neumarkt
багер за манипулација на материјали TEREX-FUCHS MHL434
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2009 Километража 19716 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
натоварувач со тркала VOLVO L180F-HL
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 40600 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
далекусежен слагач KALMAR RTD1523
21
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Далекусежен слагач
Носивост 15000 кг
Година 2005 Километража 22900 м/ч Сила 243 kW
Австрија, Neumarkt
нови хидрауличен чекан Epiroc Atlas Copco MB1200 Dust Protect UNUSED
9
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Хидрауличен чекан
Година 2018 Километража Сила
Австрија, Neumarkt
нови хидрауличен чекан VOLVO HB08 UNUSED
6
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Хидрауличен чекан
Година Километража Сила
Австрија, Neumarkt
дампер гасеничар TAKEUCHI TCR 50
13
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Дампер гасеничар
Носивост 3700 кг
Година 2014 Километража 818 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
багер на тркала CATERPILLAR M322D
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2014 Километража 13300 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
натоварувач со тркала VOLVO L180E-HL High Lift
15
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 44800 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
дампер гасеничар TAKEUCHI TCR 50
1
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Дампер гасеничар
Година 2017 Километража 712 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
багер гасеничар HYUNDAI Robex 180 LC-9
16
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 10991 м/ч Сила 122 кс
Австрија, Neumarkt
ригидни дампери TEREX TR35
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Ригидни дампери
Носивост 32000 кг Зафатнина 20 м³
Година 2011 Километража 18122 м/ч Сила 298 kW
Австрија, Neumarkt