Autoline » MAN Importer Hrvatska d.o.o.
4.7
187 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
187

MAN Importer Hrvatska d.o.o.

Контакти
Во продажба: 2 огласа
Телефонските броеви се проверени
Hrvoje Glavaš
Hrvoje Glavaš
Јазици: англиски, германски, хрватски
+385 1 616... Прикажи +385 1 6167 677
+385 98 44... Прикажи +385 98 446 691
Адреса
Хрватска, 10257, Hrvatski Leskovac, Zastavnice 25c
Локално време на дилерот: 09:27 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи MAN Importer Hrvatska d.o.o.
Филтер

2 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Сила
Хрватска, Hrvatski Leskovac
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 300000 км Сила
Хрватска, Hrvatski Leskovac