Autoline » FGM srl

FGM srl

За нас
Мапа
Контакти FGM srl
Во продажба: 10 огласа
Продавач на Autoline: 7 години
Телефонските броеви се проверени
Marta Marcoccia
Marta Marcoccia
Јазици: италијански, англиски
+39 333 908 ... Прикажи +39 333 908 1295
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Mirko Rapone
Mirko Rapone
Јазици: германски, италијански
+39 347 726 ... Прикажи +39 347 726 0640
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Италија, Лацио, Frosinone, via fontana sambuco n.21
Локално време на дилерот: 04:21 (CEST)
Испрати порака
captcha
Италија, Лацио, Frosinone, via fontana sambuco n.21
Огласи FGM srl
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови полуприколка за транспорт на возила FGM 26
39
ВИДЕО
52.400 € USD ≈ 61.530 US$
Полуприколка за транспорт на возила
Носивост 19200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Frosinone
нови полуприколка со ниска платформа FGM 49
18
ВИДЕО
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Frosinone
нови полуприколка со ниска платформа FGM 37
37
ВИДЕО
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Frosinone
нови полуприколка со ниска платформа FGM 56 AF
15
ВИДЕО
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 63000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Frosinone
нови полуприколка со рамна платформа FGM 3
21
ВИДЕО
52.000 € USD ≈ 61.060 US$
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 36000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Frosinone
нови полуприколка со ниска платформа FGM 38 WL
51
ВИДЕО
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Frosinone
нови полуприколка со ниска платформа FGM 35 AF
28
ВИДЕО
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 26100 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Frosinone
нови полуприколка за транспорт на возила FGM 19
44
ВИДЕО
36.000 € USD ≈ 42.270 US$
Полуприколка за транспорт на возила
Носивост 14540 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Frosinone
нови приколка со ниска платформа FGM 44
19
ВИДЕО
цена на барање
Приколка со ниска платформа
Носивост 32200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Frosinone
нови полуприколка за транспорт на возила FGM 32
54
ВИДЕО
цена на барање
Полуприколка за транспорт на возила
Носивост 30000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Frosinone