Autoline » BETa Services

BETa Services

За нас
Мапа
Контакти BETa Services
Во продажба: 17 огласа
Продавач на Autoline: 9 години
Телефонските броеви се проверени
BETa Services
BETa Services
+31 30 877 ... Прикажи +31 30 877 4435
+31 6 417 ... Прикажи +31 6 41771538
+31 6 408 ... Прикажи +31 6 40828288
Испрати порака
Холандија, Гелдерланд, 7061XV, Terborg
Локално време на дилерот: 15:36 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Холандија, Гелдерланд, Terborg
Огласи BETa Services
Филтер

Резултати од пребарување: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво TRAILOR  ADR 38.000ltr - 4 comp - 1999 - SMB
15
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Зафатнина 38000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02-05 Километража Сила
Холандија, Terborg
цистерна за гориво MAGYAR  Mazout Oil ALU 34.000ltr - 1k - ADR Valid 06-21
18
27.850 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Зафатнина 34000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03-25 Километража Сила
Холандија, Terborg
цистерна за битумен MAGYAR  Mazout Oil ALU 34.000ltr - 1k - ADR Valid 06-21
18
27.850 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Зафатнина 34000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03-25 Километража Сила
Холандија, Terborg
цистерна за гориво MAGYAR
19
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-11-15 Километража Сила
Холандија, Terborg
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ AXOR 1828 - Fuel 14.000ltr - 4 comp. - ADR
26
15.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 14000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-13 Километража 451000 км Сила 280 кс
Холандија, Terborg
полуприколка кипер BENALU ALU tipper 55m3 - SAF Intrax 2007
11
14.750 €
Полуприколка кипер
Носивост 31420 кг Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-01-23 Километража Сила
Холандија, Terborg
полуприколка кипер STAS
10
15.650 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-11-11 Километража Сила
Холандија, Terborg
камион влекач DAF CF 85.460 ATi - RHD
10
9.450 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-09-23 Километража 1081693 км Сила 460 кс
Холандија, Terborg
цистерна за гориво TRAILOR
23
13.250 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-03-20 Километража Сила
Холандија, Terborg
полуприколка со ниска платформа KING Lowloader GTS44/3-17.5 Heavy duty Plant Transport
18
18.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 34500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-09-02 Километража Сила
Холандија, Terborg
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Inox 24.500 ltr - Oxyd Acid - L4BN
10
9.500 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Зафатнина 24500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-07-10 Километража Сила
Холандија, Terborg
камион влекач RENAULT Premium 460dxi Euro5 EEV Automatic ADR
7
13.750 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01-03 Километража 580620 км Сила 460 кс
Холандија, Terborg
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1824 RHD(right-hand-drive)!
19
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.54 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013-12-01 Километража 766817 км Сила 240 кс
Холандија, Veghel
цистерна за гориво LAG Fuel - pump - counter - hose
17
10.950 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Зафатнина 25000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-04-15 Километража Сила
Холандија, Terborg
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR L4BH
11
12.750 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-08-19 Километража Сила
Холандија, Terborg