» ASV Trailer Import & Export

ASV Trailer Import & Export

За нас
Мапа
Контакти ASV Trailer Import & Export
Во продажба: 15 огласа
Продавач на Autoline: 4 години
Телефонските броеви се проверени
Екатерина
Екатерина
Јазици: германски, руски, англиски
+49 2451 61 ... Прикажи Прикажи +49 2451 6199999
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
+49 1577 56 ... Прикажи Прикажи +49 1577 5663838
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, 41812, Erkelenz, Roemonder Str. 100
Локално време на дилерот: 13:30 (CET)
Испрати порака
captcha
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, Erkelenz, Roemonder Str. 100
Огласи ASV Trailer Import & Export
Резултати од пребарување: 15 огласа
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
нови цистерна за транспорт на храна MENCI SA977, weight 5900!!
6
43.800 € USD ≈ 48.653 US$
Цистерна за транспорт на храна
Зафатнина V=25000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Германија, Erkelenz
цистерна за битумен MAGYAR INOX
10
11.900 € USD ≈ 13.219 US$
Цистерна за битумен
Зафатнина V=31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-07 Километража Сила
Германија, Erkelenz
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 30/4, L4BH
13
17.900 € USD ≈ 19.883 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Зафатнина V=33558 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-12 Километража Сила
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Maisonneuv , 29000/4, SMB
12
14.900 € USD ≈ 16.551 US$
Цистерна за транспорт на храна
Зафатнина V=29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-09 Километража Сила
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR BSLT, 30/3
15
10.900 € USD ≈ 12.108 US$
Цистерна за транспорт на храна
Зафатнина V=30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-12 Километража Сила
Германија, Erkelenz
полуприколка кипер BENALU voll ALU
8
11.900 € USD ≈ 13.219 US$
Полуприколка кипер
Зафатнина V=50 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-10 Километража Сила
Германија, Erkelenz
камион влекач SCANIA R450 Hifhtline - SRC - AdBlue - 3 units!
15
32.900 € USD ≈ 36.545 US$
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015-11 Километража 380000 км Сила
Германија, Erkelenz
автоцистерна OMT 40670-5 Kammer
13
11.500 € USD ≈ 12.774 US$
Автоцистерна
Зафатнина V=40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-01 Километража Сила
Германија, Erkelenz
цистерна за гориво OMT OMT , 43120, 5 kammer
14
13.500 € USD ≈ 14.996 US$
Цистерна за гориво
Зафатнина V=43.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-10 Километража Сила
Германија, Erkelenz
цистерна за гориво Bolgan, 41600-5 -BPW-3 Stueck
11
15.000 € USD ≈ 16.662 US$
Цистерна за гориво
Зафатнина V=41.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-09 Километража Сила
Германија, Erkelenz
цистерна силос SPITZER KIP-silo Spitzer
15
7.900 € USD ≈ 8.775 US$
Цистерна силос
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-02 Километража Сила
Германија, Erkelenz
автоцистерна Bolgan , 40800 - 5 Kammer
10
15.000 € USD ≈ 16.662 US$
Автоцистерна
Зафатнина V=40800 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-05 Километража Сила
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MENCI 32000-4 , TOP Zustand
6
35.000 € USD ≈ 38.878 US$
Цистерна за транспорт на храна
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Германија, Erkelenz
камион влекач RENAULT Premium 430 DXi EEV - ADR - 2 St!
10
9.500 € USD ≈ 10.553 US$
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2011-03 Километража 710214 км Сила 430 кс
Германија, Erkelenz
нови цистерна за транспорт на храна MENCI SANTI , 32/3, SAF, Reinigung
11
44.500 € USD ≈ 49.431 US$
Цистерна за транспорт на храна
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2019 Километража Сила
Германија, Erkelenz