Autoline » Plantparts4u

Plantparts4u

За нас
Мапа
Контакти Plantparts4u
Во продажба: 19 огласа
Продавач на Autoline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Adam Newton
Adam Newton
Јазици: англиски
+44 7779 3 ... Прикажи +44 7779 352588
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Обединето Кралство, 9 Hazel Grove, Longridge, Preston PR3 3HG
Локално време на дилерот: 02:42 (BST)
Испрати порака
captcha
Обединето Кралство, 9 Hazel Grove, Longridge, Preston PR3 3HG
Огласи Plantparts4u
Филтер

Резултати од пребарување: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мотор JCB 444 T4i за виљушкар JCB
4
7.201 € GBP USD 6.500 GBP ≈ 8.456 US$
Мотор
Евро Euro 4
Година Километража Сила 124 кс
Обединето Кралство
нови мотор CATERPILLAR C6.6 за товарач гасеничар
7
8.250 € USD ≈ 9.688 US$
Мотор
Година 2015 Километража Сила 170 кс
Обединето Кралство
нови мотор JCB 448 T4i за JCB
3
7.201 € GBP USD 6.500 GBP ≈ 8.456 US$
Мотор
Евро Euro 4
Година Километража Сила 136 кс
Обединето Кралство
нови гума за грејдер Michelin XHA 17.5r25
1
720,10 € GBP USD 650 GBP ≈ 845,60 US$
Гума за грејдер
Година Километража
Обединето Кралство
нови мотор JCB 444 T4i за багер-натоварувач JCB
5
7.201 € GBP USD 6.500 GBP ≈ 8.456 US$
Мотор
Евро Euro 4
Година Километража Сила 73 кс
Обединето Кралство
нови мотор JCB 448 T4i за багер JCB
3
7.201 € GBP USD 6.500 GBP ≈ 8.456 US$
Мотор
Евро Euro 4
Година Километража Сила 136 кс
Обединето Кралство
нови мотор Lombardini  15LD225 за друг генератор
2
664,70 € GBP USD 600 GBP ≈ 780,50 US$
Мотор
Година Километража Сила 4.8 кс
Обединето Кралство
нови мотор KOHLER KDI1903TCR за багер
4
3.102 € GBP USD 2.800 GBP ≈ 3.643 US$
Мотор
Евро Euro 3
Година Километража Сила 48 кс
Обединето Кралство
нови мотор JCB 444 T4i за багер-натоварувач JCB
4
7.201 € GBP USD 6.500 GBP ≈ 8.456 US$
Мотор
Евро Euro 4
Година Километража Сила 91 кс
Обединето Кралство
нови мотор CUMMINS QSF 3.8 за натоварувач со тркала
4
5.539 € GBP USD 5.000 GBP ≈ 6.505 US$
Мотор
Година Километража Сила 130 кс
Обединето Кралство
нови менувач JCB за багер-натоварувач JCB 3cx
4
3.323 € GBP USD 3.000 GBP ≈ 3.903 US$
Менувач
Година Километража Сила
Обединето Кралство
нови мотор ISUZU 6BD1 за багер-натоварувач
3
5.816 € GBP USD 5.250 GBP ≈ 6.830 US$
Мотор
Година Километража Сила
Обединето Кралство
нови мотор JCB 448 за багер
2
7.201 € GBP USD 6.500 GBP ≈ 8.456 US$
Мотор
Година Километража Сила 170 кс
Обединето Кралство
нови мотор PERKINS 1004.40T Short motor за трактор
4
2.160 € GBP USD 1.950 GBP ≈ 2.537 US$
Мотор
Година Километража Сила
Обединето Кралство
нови мотор JCB за багер-натоварувач
4
7.201 € GBP USD 6.500 GBP ≈ 8.456 US$
Мотор
Евро Euro 4
Година Километража Сила 73 кс
Обединето Кралство