Жетварки од Германија

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Жетварки од Германија: 88 огласа

нови жетварка CLAAS Corio 875 C Conspeed
9
преговара
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
жетварка CLAAS Vario 500 + TW
17
30.790 € USD ≈ 33.310 US$
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
жетварка CLAAS VARIO 930
10
35.581 € USD ≈ 38.490 US$
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
жетварка CLAAS PU 300
7
2.856 € USD ≈ 3.090 US$
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
жетварка CLAAS DIRECT DISC 600
4
преговара
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
жетварка CLAAS DIRECT DISC 600
4
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
жетварка CLAAS V 1200
13
25.000 € USD ≈ 27.040 US$
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
жетварка CLAAS SCHNEIDWERK VARIO 680 AC
8
47.500 € USD ≈ 51.390 US$
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Германија, Meppen
жетварка CLAAS SCHNEIDWERK C450 AC
1
8.900 € USD ≈ 9.628 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
жетварка CLAAS SCHNEIDWERK C450
1
8.900 € USD ≈ 9.628 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
жетварка JOHN DEERE 625 Prtemuim Flow
6
17.000 € USD ≈ 18.390 US$
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
жетварка CLAAS Cerio 620
7
32.130 € USD ≈ 34.760 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
жетварка CLAAS Conspeed 6-75 FC
7
52.000 € USD ≈ 56.250 US$
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
нови жетварка FENDT 10,70 m Powerflow
11
20.000 € USD ≈ 21.640 US$
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Kettenkamp
жетварка CLAAS Orbis 600
9
16.601 € USD ≈ 17.960 US$
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се