Жетварки NEW HOLLAND

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Жетварки NEW HOLLAND: 50 огласа

нови жетварка NEW HOLLAND NEW (neu) BISO CROP RANGER VX Crop Ranger Highline / Trendline L
1
€ 6.500 USD ≈ US$ 7.194
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Lány
жетварка NEW HOLLAND COUPE ET ACC MB NEW-HOLLAND VARIFEED 9.15M
1
€ 15.000 USD ≈ US$ 16.601
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Франција, NAINTRE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
жетварка NEW HOLLAND 74C Flex
3
US$ 16.000 EUR ≈ € 14.457
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
жетварка NEW HOLLAND 74 Flex
8
US$ 16.000 EUR ≈ € 14.457
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
жетварка NEW HOLLAND COUPE ET ACC MB NEW-HOLLAND VARIFEED 9.15M
1
€ 14.500 USD ≈ US$ 16.047
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Франција, NAINTRE
жетварка NEW HOLLAND COUPE ET ACC MB NEW-HOLLAND VARIFEED 10.70M
1
€ 23.000 USD ≈ US$ 25.454
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Франција, NAINTRE
жетварка NEW HOLLAND COUPE ET ACC MB NEW-HOLLAND 6.10M
1
преговара
Година 1997 Километража 4117 м/ч Ширина на опфаќање 6.1 м
Франција, NAINTRE
жетварка NEW HOLLAND Maaibord Varifeed 760 HD
3
€ 32.500 USD ≈ US$ 35.968
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
нови жетварка NEW HOLLAND 17V
4
€ 16.000 USD ≈ US$ 17.707
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Loenhout
жетварка NEW HOLLAND 1465
19
US$ 6.950 EUR ≈ € 6.280
Година Километража Ширина на опфаќање
САД, Memphis
жетварка NEW HOLLAND 74C
12
аукција US$ 9.500 EUR ≈ € 8.584
Година Километража Ширина на опфаќање
САД, Memphis
жетварка NEW HOLLAND 24 ft GHEC maaibord
5
преговара
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 7.3 м
Холандија, Maasdam
жетварка NEW HOLLAND 2020FLEX (NEW HOLLAND)
11
преговара
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Золочів
жетварка NEW HOLLAND 15"
7
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
жетварка NEW HOLLAND 740 CF-35 DD
5
€ 39.000 USD ≈ US$ 43.161
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 10.60704 м
Латвија, Jelgava
Омилени : 0 Споредба : 0