Филтри -

Жетварки

Резултати од пребарување: 1666 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Жетварки: 1666 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за жито CLAAS DirectDisc DD600
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
адаптер за пченка JOHN DEERE 375 PLUS
20
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
адаптер за жито CATERPILLAR 30F-HM84425
17
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 9.665 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража 400 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Пер'ятичі
адаптер за жито NEW HOLLAND 35 G
9
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Chomutov
адаптер за жито CASE IH 2020 30  FLEX
12
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 10.930 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Белая Церковь
нови адаптер за пченка CAPELLO Quasar F8 | Адаптация под CLAAS | Акция!
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина
жетварка за чешлање Shelbourne CVS REYNOLDS RSD28
10
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 33.620 €
Жетварка за чешлање
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кировоград
секач за маслена репка BISO Tera flex
5
Контактирајте го продавачот
5.200 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Черкас
адаптер за пченка OLIMAC Drago II 8-70 TR
15
Контактирајте го продавачот
35.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Черкас
секач за маслена репка ZURN
6
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.202 €
Секач за маслена репка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Черкас
адаптер за пченка GERINGHOFF PCA 800
19
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 8.405 €
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Черкас
адаптер за жито NEW HOLLAND
34
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Ізяслав
адаптер за жито JOHN DEERE F925
27
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.090 €
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Черкас
адаптер за жито CLAAS F 750
32
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Черкас
адаптер за жито CASE IH 2020
8
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 13.450 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Черкас
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1666 огласа
Прикажи
Претплати се