Филтри -

Железнички багери

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Железнички багери: 77 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
железнички багер DEUTZ Schoma CFL 200 DCL 40 ton
10
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Сила 250 кс
Холандија, Zuidwolde
железнички багер ATLAS 16004 ZW
5
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Длабочина на копање 5.5 м Радиус на копање 8.3 м
Година 2007 Километража 16000 м/ч Сила 125 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
железнички багер LIEBHERR A 900 C ZW LITRONIC KOLEJOWA ,DWUDROŻNA
25
Контактирајте го продавачот
51.590 € PLN 236.000 PLN
Година 2008 Километража 9441 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
железнички багер LIEBHERR A900C ZW
33
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2012 Километража 10301 м/ч Сила 105 kW
Полска, Wielogłowy
нови железнички багер GRADALL XL 3300
2
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 2 Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година нов Километража Сила 146 кс
Финска, HYVINKÄÄ
железнички багер Cemafer Weichenentgratungsmachine
4
Побарајте цена
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Германија
железнички багер ATLAS 1604 K ZW (12001412) MIETE RENTAL
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 2015-01-01 Километража 6344 м/ч Сила 156 кс
Германија, Grossenaspe
железнички багер O&K MHS4
4
Контактирајте го продавачот
14.210 € PLN 65.000 PLN
Година 2000 Километража Сила
Полска, Elbląg
железнички багер SANY Used Sany SY335
4
Побарајте цена
цена на барање
Година 01/2017 Километража Сила
Кина
железнички багер VOLVO EW160C
24
Контактирајте го продавачот
72.160 € SEK 735.000 SEK
Година 2008 Километража 8746 м/ч Сила 144 кс
Шведска, Jämtland
железнички багер KOBELCO SK135SR-1E
45
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
железнички багер TEREX TW 160 SR RAILWAY EXAVATOR
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 01/2009 Километража 9900 м/ч Сила 102 кс
Холандија, Andelst
железнички багер ATLAS 1404ZW
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Полска, Baćkowice
железнички багер ATLAS 1604
7
Контактирајте го продавачот
15.280 € PLN 69.900 PLN
Година 2001 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
железнички багер ATLAS 1604 K ZW
5
Контактирајте го продавачот
80.880 € PLN 370.000 PLN
Година 2012 Километража 11250 м/ч Сила
Полска, Raszowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се