Филтри -

Зглобни вилушкари

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Зглобни вилушкари: 75 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
зглобен вилушкар LINDE A12ZL
1
цена на барање
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
зглобен вилушкар STILL STILLMX-X(9935mm)
1
32.000 € USD ≈ 36.120 US$
Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 9935 м
Година 2013 Километража 800 м/ч Сила
Турција, İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
зглобен вилушкар AISLE-MASTER 20WHE
7
15.960 € GBP USD 14.350 GBP ≈ 18.010 US$
Носивост 2000 кг Висина на подигање 11 м
Година 2013 Километража 9102 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
зглобен вилушкар AISLE-MASTER  20WHE
7
19.710 € GBP USD 17.720 GBP ≈ 22.240 US$
Носивост 2000 кг Висина на подигање 13.5 м
Година 2012 Километража 15420 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
зглобен вилушкар AISLE-MASTER 20WHE
7
15.960 € GBP USD 14.350 GBP ≈ 18.010 US$
Носивост 2000 кг Висина на подигање 11 м
Година 2013 Километража 9553 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
зглобен вилушкар Bendi BG4047XSS
7
аукција 1.000 € USD ≈ 1.129 US$
Година 2010 Километража 4416 м/ч Сила
Полска, Zaklik??W
зглобен вилушкар STILL MX-X TR
4
24.710 € GBP USD 22.220 GBP ≈ 27.890 US$
Носивост 750 кг Висина на подигање 15.285 м
Година 2012 Километража 9033 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
зглобен вилушкар LINDE EK 12
5
аукција 2.800 € USD ≈ 3.160 US$
Висина на подигање 9.2 м
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
зглобен вилушкар JUNGHEINRICH EFX 413 X + S 119 - 625 DZ * NEW battery
12
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010-01-01 Километража 8432 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
зглобен вилушкар STILL FM-X 20
7
4.560 € USD ≈ 5.146 US$
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.8 м
Година 2007 Километража 6281 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
зглобен вилушкар LINDE K10 011
7
23.460 € GBP USD 21.100 GBP ≈ 26.480 US$
Носивост 1000 кг Висина на подигање 7.8 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 2011 Километража 4469 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
зглобен вилушкар TRANS-LIFT Translift B2060
5
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.6 м Должина на вилушка 1 м
Година 1997 Километража 7616 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
зглобен вилушкар STILL EK-X980
4
450 € USD ≈ 507,90 US$
Носивост 900 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 8005 м/ч Сила
Германија, Stuhr
зглобен вилушкар STILL MX-X
2
39.500 € USD ≈ 44.580 US$
Носивост 1300 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 1209 м/ч Сила
Германија, Stuhr
зглобен вилушкар LINDE R14G-01
7
13.750 € USD ≈ 15.520 US$
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Vlaardingen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Претплати се