Зглобни дампери

Резултати од пребарување: 602 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Зглобни дампери: 602 огласа

зглобен дампер JCB 7FT HI-Viz /600 mth/ 7,000kg / 4x4 / powershuttle / CE / LIKE NE
45
ВИДЕО
29.000 € USD ≈ 31.830 US$
Носивост 7000 кг
Година 06/2019 Километража 300 м/ч Сила 74 кс
Полска, Kraków
зглобен дампер CATERPILLAR 740
13
преговара
Година 2007 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
зглобен дампер VOLVO A25 E
10
63.000 € USD ≈ 69.160 US$
Година 2008 Километража 29000 м/ч Сила
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
зглобен дампер MOXY MT 41
7
преговара
Носивост 37200 кг Зафатнина V=22.7 м³
Година 2004 Километража Сила 430 кс
Босна и Херцеговина, Sanski Most
зглобен дампер MOXY MT 40B
5
преговара
Носивост 36300 кг Зафатнина V=21.1 м³
Година 2003 Километража Сила 430 кс
Босна и Херцеговина, Sanski Most
зглобен дампер MOXY MT 41
6
преговара
Носивост 37200 кг Зафатнина V=22.7 м³
Година 2004 Километража Сила 430 кс
Босна и Херцеговина, Sanski Most
зглобен дампер MOXY MT 40B
6
преговара
Носивост 36300 кг Зафатнина V=22.1 м³
Година 2002 Километража Сила 449 кс
Босна и Херцеговина, Sanski Most
зглобен дампер MOXY MT 40B
10
преговара
Носивост 36300 кг Зафатнина V=22.1 м³
Година 2003 Километража Сила 430 кс
Босна и Херцеговина, Sanski Most
зглобен дампер CATERPILLAR 730
20
преговара
Година 2011 Километража 13100 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
зглобен дампер VOLVO A25
5
преговара
Година Километража Сила 241 кс
Хрватска, Karlovac
зглобен дампер HYDREMA 912FS MULTITIP RAIL
15
преговара
Година 2017 Километража 886 м/ч Сила
Шведска, Bro/stockholm
зглобен дампер BELL B30D 6x6
66
преговара
Година 2004 Километража 27042 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
зглобен дампер VOLVO A 30 E
21
преговара
Година 2008 Километража 7600 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
зглобен дампер VOLVO A30C
10
29.583 € USD ≈ 32.470 US$
Зафатнина V=17 м³
Година 1996 Километража 204366 км Сила 213 kW
Хрватска, Sesvete
зглобен дампер CATERPILLAR 735
18
46.896 € USD ≈ 51.480 US$
Зафатнина V=20 м³
Година Километража Сила
Хрватска, Sesvete
зглобен дампер VOLVO A30C
1
2 € USD ≈ 2,20 US$
Година Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 602 огласа
Прикажи
Претплати се