» » Земјоделски машини за делови

Земјоделски машини за делови

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини: 325 огласа

комбајн CLAAS Lexion 480 за делови
20
преговара
Комбајн
Година 1997 Километража Сила 375 кс
Бугарија, гр. Дулово
комбајн CLAAS lexion 450 за делови
13
преговара
Комбајн
Година 1999 Километража Сила 285 кс
Бугарија, гр. Дулово
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
влечена прскалка JOHN DEERE M 740 FOR PARTS ONLY за делови
9
преговара
Влечена прскалка
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Arvika
тркала трактор NEW HOLLAND T 7550 Dismantled for spare parts за делови
1
преговара
Тркала трактор
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
тркала трактор MASSEY FERGUSON 5480 Dismantled for spare parts за делови
1
преговара
Тркала трактор
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
тркала трактор VALMET T162 Dismantled for spare parts за делови
1
преговара
Тркала трактор
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
тркала трактор VALMET 6400 за делови
1
преговара
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
тркала трактор VOLVO BM 700 Dismantled for spare parts за делови
1
преговара
Тркала трактор
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
тркала трактор NEW HOLLAND TM 175 Dismantled for spare parts за делови
1
преговара
Тркала трактор
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
тркала трактор VALMET 8550 Dismantled for spare parts за делови
1
преговара
Тркала трактор
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
трактор гасеничар CHALLENGER MT 875 / 865 B за делови
8
€ 33.200 USD ≈ US$ 36.736
Трактор гасеничар
Година 2007 Километража 3800 м/ч Сила 424 kW
Чехија, Bystřany u Teplic
тркала трактор FORD 6610 за делови
1
преговара
Тркала трактор
Година 1988 Километража 5800 м/ч Сила
Ирска
комбајн JOHN DEERE 2066 HM Hillmaster na ND за делови
4
€ 5.900 USD ≈ US$ 6.528
Комбајн
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Všetaty
преса за четвртасти бали SIPMA за делови
12
US$ 1.600 EUR ≈ € 1.446
Преса за четвртасти бали
Година 2018 Километража Сила
Украина, Скадовск
комбајн CLAAS Lexion 570R-760TT за делови
2
преговара
Комбајн
Година 2015 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
Омилени : 0 Споредба : 0