Autoline » Земјоделски машини » Земјоделски машини од Европа
Филтри -

Земјоделски машини од Европа

Резултати од пребарување: 29440 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини: 29440 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор VALMET 8400
12
11.500 €
Тркала трактор
Година 1996 Километража Сила
Чехија
тркала трактор NEW HOLLAND T7.210 CL Range Command
3
69.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2017 Километража 1200 м/ч Сила 210 кс
Холандија, Witharen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн NEW HOLLAND CR 8.80
1
309.000 € Без ДДВ
Комбајн
Година 2018 Километража Сила 520 кс
Литванија, Kaunas
тркала трактор Eurotrac TB
22
12.950 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2016 Километража 275 м/ч Сила
Холандија, Holten
тркала трактор FORD 5000
15
3.750 €
Тркала трактор
Година Километража 11827 м/ч Сила
Холандија, Holten
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrofarm 95c
13
цена на барање
Тркала трактор
Година 2018 Километража 3 м/ч Сила
Холандија, Holten
трактор гасеничар MITSUBISHI Morooka MKM70
8
21.500 € Без ДДВ
Трактор гасеничар
Година Километража 1060 м/ч Сила 70 кс
Холандија, Holten
трактор гасеничар MITSUBISHI Morooka MKM-750
8
24.750 € Без ДДВ
Трактор гасеничар
Година 2005 Километража 3720 м/ч Сила 75 кс
Холандија, Holten
тркала трактор FENDT 936 vario
26
46.500 €
Тркала трактор
Година 2010 Километража 10292 м/ч Сила 360 кс
Холандија, Holten
мини трактор Goldoni Maxter 60SN
8
15.900 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2018 Километража 2 м/ч Сила 50 кс
Холандија, Holten
мини трактор Goldoni Base 20SN Small-Track
7
7.950 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2017 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Holten
мини трактор Polaris Slingshot SL
9
24.850 €
Мини трактор
Година 2016 Километража 47 км Сила
Холандија, Holten
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrolux 85 4wd
9
19.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2018 Километража 3 м/ч Сила 85 кс
Холандија, Holten
мини трактор Goldoni 0RS EVO
9
12.750 € Без ДДВ
Мини трактор
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Holten
мини трактор Goldoni Base 20SN Narrow Track
8
8.250 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2017 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Holten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29440 огласа
Прикажи
Претплати се