Филтри -

Земјоделски машини ZIEGLER од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини ZIEGLER од Германија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
сенопревртувач ZIEGLER Rotorzettwender 1055
1
4.500 € Без ДДВ
Сенопревртувач
Година 2012 Километража Сила
Германија, Stendal / Borstel
нови приколка за жетварка ZIEGLER ZIEGELER SCHNEIDWERKSWAGEN
6
5.452 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2017 Километража Сила
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови приколка за жетварка ZIEGLER ZIEGLER SCHNEIDWERKSWAGEN
7
17.284 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2020 Километража Сила
Германија, Sittensen
приколка за жетварка ZIEGLER Carrier 12,70
4
8.900 € Без ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2016 Километража Сила
Германија, Burkau
приколка за жетварка ZIEGLER Carrier 12,70
2
8.900 € Без ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2016 Километража Сила
Германија, Burkau
адаптер за пченка ZIEGLER Ziegler Maispflücker
4
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Сила
Германија, Rietberg
комбајн ZIEGLER Carrier 10,70
7
10.500 € Без ДДВ
Комбајн
Година 2018 Километража Сила
Германија, Burkau
брана ZIEGLER DiscMaster Pro 4501
6
18.000 €
Брана
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, De-25879 Stapel
сенопревртувач ZIEGLER HR 905 DH
2
5.345 € Без ДДВ
Сенопревртувач
Година 2005 Километража Сила
Германија, Niebüll
сенопревртувач ZIEGLER HR 905 DH
2
5.345 €
Сенопревртувач
Година 2005-08-08 Километража Сила
Германија, De-25899 Niebüll
комбајн ZIEGLER Maispflücker
4
цена на барање
Комбајн
Година 2014-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
култиватор ZIEGLER cambridge 3,0
1
цена на барање
Култиватор
Година 2020-08-08 Километража Сила
Германија, De-20095 Hamburg
култиватор ZIEGLER field profi 3002
1
цена на барање
Култиватор
Година 2020-08-08 Километража Сила
Германија, De-20095 Hamburg
брана ZIEGLER disc master pro 3002
1
цена на барање
Брана
Година 2020-08-08 Километража Сила
Германија, De-20095 Hamburg
нови течно ѓубриво засилувач ZIEGLER PROFI ST 2.18
7
175.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 18 л
Година 2019 Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се