Филтри -

Земјоделски машини ZIEGLER од Европа

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини ZIEGLER: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
сенопревртувач ZIEGLER Rotorzettwender 1055
1
4.500 € Без ДДВ
Сенопревртувач
Година 2012 Километража Сила
Германија, Stendal / Borstel
нови приколка за жетварка ZIEGLER ZIEGELER SCHNEIDWERKSWAGEN
6
5.452 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2017 Километража Сила
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови приколка за жетварка ZIEGLER ZIEGLER SCHNEIDWERKSWAGEN
7
17.284 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2020 Километража Сила
Германија, Sittensen
собирач со валјаци ZIEGLER PICK UP
7
25.100 €
Собирач со валјаци
Година 2018 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
приколка за жетварка ZIEGLER Carrier 12,70
4
8.900 € Без ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2016 Километража Сила
Германија, Burkau
приколка за жетварка ZIEGLER Carrier 12,70
2
8.900 € Без ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2016 Километража Сила
Германија, Burkau
ножици за жива ограда ZIEGLER Case sidekniv H
16
цена на барање
Ножици за жива ограда
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
адаптер за пченка ZIEGLER Ziegler Maispflücker
4
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Сила
Германија, Rietberg
секач за маслена репка ZIEGLER Koolzaadmes
3
7.500 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Swifterbant
комбајн ZIEGLER PICK UP
7
20.916 €
Комбајн
Година 2018-08-08 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
мулчер ZIEGLER Mörtl Front Mäher Scheibenmähwerk Schijven maaier
11
1.500 € Без ДДВ
Мулчер
Година 2000-01-01 Километража Сила
Холандија, Rheden
комбајн ZIEGLER Carrier 10,70
7
10.500 € Без ДДВ
Комбајн
Година 2018 Километража Сила
Германија, Burkau
брана ZIEGLER DiscMaster Pro 4501
6
18.000 €
Брана
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, De-25879 Stapel
сенопревртувач ZIEGLER HR 905 DH
2
5.345 € Без ДДВ
Сенопревртувач
Година 2005 Километража Сила
Германија, Niebüll
сенопревртувач ZIEGLER HR 905 DH
2
5.345 €
Сенопревртувач
Година 2005-08-08 Километража Сила
Германија, De-25899 Niebüll
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се