Филтри -

Земјоделски машини ZAGRODA

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини ZAGRODA: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови аератор за тревник ZAGRODA WIESENEGGE
1
1.490 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Steinheim
слама култиватор ZAGRODA GEBR. ZAGRODA GRUBBER CULTI 25
11
4.874 €
Слама култиватор
Година 2018 Километража Сила
Германија, Manching
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
слама култиватор ZAGRODA GEBR. ZAGRODA GRUBBER CULTI 25
10
4.874 €
Слама култиватор
Година 2018 Километража Сила
Германија, Manching
комбинирана сеалка ZAGRODA GROßFEDERZINKENEGGE5
3
7.800 €
Комбинирана сеалка
Година 2019-08-08 Километража Сила
Германија, De-64823 Gross Umstadt
рото брана ZAGRODA CULTI 300 Combine Preparateur De Sol
1
аукција аукција
Рото брана
Година 2018 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
култиватор ZAGRODA 4m60 dechaumeur
3
10.500 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-62575 Blendecques
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се