Филтри -

Земјоделски машини YANMAR од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини YANMAR од Украина: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини трактор YANMAR AF17
3
5.499 US$ EUR ≈ 4.712 €
Мини трактор
Година 2004 Километража 1000 м/ч Сила 17 кс
Украина, харьков
тркала трактор YANMAR EF - 338
19
14.500 US$ EUR ≈ 12.430 €
Тркала трактор
Година 2005 Километража 2800 м/ч Сила 34 кс
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини трактор YANMAR AF 520
19
12.000 US$ EUR ≈ 10.280 €
Мини трактор
Година 2001 Километража 3000 м/ч Сила 52 кс
Украина
мини трактор YANMAR EF - 224
17
9.500 US$ EUR ≈ 8.141 €
Мини трактор
Година 2003 Километража 3000 м/ч Сила
Украина
мини трактор YANMAR EF - 224
11
9.500 US$ EUR ≈ 8.141 €
Мини трактор
Година 2003 Километража 3000 м/ч Сила
Украина
мини трактор YANMAR RS 27
12
10.500 US$ EUR ≈ 8.997 €
Мини трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2004 Километража 1000 км Сила 27 кс
Украина, Харьков
мини трактор YANMAR RS27
15
9.699 US$ EUR ≈ 8.311 €
Мини трактор
Година 2007 Километража 900 м/ч Сила 27 кс
Украина, харьков
мини трактор YANMAR YM2210D
9
4.999 US$ EUR ≈ 4.284 €
Мини трактор
Година 1990 Километража 300 км Сила 22 кс
Украина, харьков
мини трактор YANMAR EF334
12
12.799 US$ EUR ≈ 10.970 €
Мини трактор
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 200 км Сила 34 кс
Украина, харьков
мини трактор YANMAR RS240
9
9.999 US$ EUR ≈ 8.568 €
Мини трактор
Година 2004 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, харьков
мини трактор YANMAR AF180
12
ВИДЕО
5.999 US$ EUR ≈ 5.141 €
Мини трактор
Година 2000 Километража 1000 м/ч Сила 18 кс
Украина, харьков
мини трактор YANMAR YM1601
1
4.499 US$ EUR ≈ 3.855 €
Мини трактор
Година 1996 Километража 407 м/ч Сила 20 кс
Украина, харьков
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се