Филтри -

Земјоделски машини WIL-RICH од Украина

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини WIL-RICH од Украина: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор WIL-RICH 7.5 метров
10
ВИДЕО
9.000 US$ EUR ≈ 7.606 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Вінниця
култиватор WIL-RICH 3400
10
29.000 US$ EUR ≈ 24.510 €
Култиватор
Година Километража 500 м/ч Сила
Украина, Кировоград
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
култиватор WIL-RICH 3400
6
16.500 US$ EUR ≈ 13.940 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Дніпро́
култиватор WIL-RICH 3400  11 м стойка кована
9
ВИДЕО
18.000 US$ EUR ≈ 15.210 €
Култиватор
Година 2007 Километража Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 2800 9-ти метровий
8
ВИДЕО
13.900 US$ EUR ≈ 11.750 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 3400  12 метрів
31
23.000 US$ EUR ≈ 19.440 €
Култиватор
Година 2013 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH Quad-5 13,5 метров с катками
9
ВИДЕО
38.000 US$ EUR ≈ 32.110 €
Култиватор
Година 03/2010 Километража 100 м/ч Сила
Украина, Кировоград
подривач WIL-RICH 6600 5 лап
9
10.000 US$ EUR ≈ 8.451 €
Подривач
Година Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 3400 12 метров + шлейф борона
13
ВИДЕО
26.000 US$ EUR ≈ 21.970 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 2800 8 метров с катком + отсрочка
13
ВИДЕО
17.500 US$ EUR ≈ 14.790 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Кропивницький
подривач WIL-RICH 6600 5 лап до 45 см
9
10.000 US$ EUR ≈ 8.451 €
Подривач
Година 2011 Километража Сила
Украина, Кропивницький
култиватор WIL-RICH 2800 8 метров Отличное состояние с катками
17
ВИДЕО
17.500 US$ EUR ≈ 14.790 €
Култиватор
Година 07/2003 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 2800 9 метров с катками (отсрочка)
8
ВИДЕО
18.999 US$ EUR ≈ 16.060 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Кропивницький
култиватор WIL-RICH 3400 10,5 метров АКЦИЯ!!!
9
ВИДЕО
23.000 US$ EUR ≈ 19.440 €
Култиватор
Година 2009 Километража Сила
Украина, Кропивницький
култиватор WIL-RICH 2800 10,5 с катком + отсрочка
9
ВИДЕО
20.000 US$ EUR ≈ 16.900 €
Култиватор
Година 2008 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се