Филтри -

Земјоделски машини WIL-RICH

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини WIL-RICH: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор WIL-RICH Quad-5 13,5 метров с катками
9
ВИДЕО
38.000 US$ EUR ≈ 32.660 €
Култиватор
Година 03/2010 Километража 100 м/ч Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 3400
10
29.000 US$ EUR ≈ 24.930 €
Култиватор
Година Километража 500 м/ч Сила
Украина, Кировоград
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
култиватор WIL-RICH 7.5 метров
10
ВИДЕО
9.000 US$ EUR ≈ 7.736 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Вінниця
подривач WIL-RICH 6600 5 лап
9
10.000 US$ EUR ≈ 8.595 €
Подривач
Година Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 3400 12 метров + шлейф борона
13
ВИДЕО
26.000 US$ EUR ≈ 22.350 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 2800 9-ти метровий
8
ВИДЕО
13.900 US$ EUR ≈ 11.950 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 3400  12 метрів
31
23.000 US$ EUR ≈ 19.770 €
Култиватор
Година 2013 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 3400  11 м стойка кована
9
ВИДЕО
18.000 US$ EUR ≈ 15.470 €
Култиватор
Година 2007 Километража Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH DC IV
6
10.000 US$ EUR ≈ 8.595 €
Култиватор
Година 2012 Километража Сила
Украина, Вінниця
култиватор WIL-RICH 3400 усиленный АКЦИЯ!!!! 10,5метров
9
ВИДЕО
24.000 US$ EUR ≈ 20.630 €
Култиватор
Година 03/2007 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 2800 возможна отсрочка оплаты
24
ВИДЕО
17.000 US$ EUR ≈ 14.610 €
Култиватор
Година Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH QUAD-5 13,5 метров с катком
9
ВИДЕО
42.000 US$ EUR ≈ 36.100 €
Култиватор
Година 2010 Километража 500 м/ч Сила
Украина, Кировоград
култиватор WIL-RICH 2800 8 метров с катком + отсрочка
13
ВИДЕО
17.500 US$ EUR ≈ 15.040 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Кропивницький
подривач WIL-RICH 6600 5 лап до 45 см
9
10.000 US$ EUR ≈ 8.595 €
Подривач
Година 2011 Километража Сила
Украина, Кропивницький
култиватор WIL-RICH 3400
6
16.500 US$ EUR ≈ 14.180 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Дніпро́
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се