Филтри -

Земјоделски машини Vogel & Noot од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Vogel & Noot од Украина: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Vogel & Noot TM 56
5
10.900 US$ EUR ≈ 9.315 €
Диск брана
Година 2008 Километража Сила
Украина, Сумы
реверзибилен плуг Vogel & Noot Herkules
6
15.000 US$ EUR ≈ 12.820 €
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Сила
Украина, Суми
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
реверзибилен плуг Vogel & Noot
6
20.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Сила
Украина, Маяки
реверзибилен плуг Vogel & Noot
3
14.000 US$ EUR ≈ 11.960 €
Реверзибилен плуг
Година 02/2008 Километража Сила
Украина, Суми
плуг Vogel & Noot
8
33.000 €
Плуг
Година 2009 Километража Сила
Украина, Бродецкое
слама култиватор Vogel & Noot Sapak Profi 600
15
10.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2001 Километража Сила 160 кс
Украина, Звенигородка
реверзибилен плуг Vogel & Noot
4
31.700 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Харків
култиватор Vogel & Noot Terra
5
5.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2005 Километража Сила
Украина, Золочівський р-н
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се