Филтри -

Земјоделски машини Vogel & Noot од Германија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Vogel & Noot од Германија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор Vogel & Noot ARTERRA 400 S
2
цена на барање
Култиватор
Година 2008 Километража Сила
Германија, Husum
реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat
3
5.700 €
Реверзибилен плуг
Година 1998-08-08 Километража Сила
Германија, Bremen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
реверзибилен плуг Vogel & Noot XMS 1050 Vario /5
7
4.937 €
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Сила
Германија, Hutthurm
култиватор Vogel & Noot TerraCult 400
6
15.708 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2013 Километража Сила
Германија, Rietberg
реверзибилен плуг Vogel & Noot M 1000 SB 4-SCHAR
4
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Германија, Werl-Oberbergstraße
реверзибилен плуг Vogel & Noot Vogel & Noot XMS 1050 VARIO C-PLUS 4 SCHAR
18
10.504 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Германија, Manching
комбинирана сеалка Vogel & Noot A01
4
6.722 €
Комбинирана сеалка
Година 2005-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг Vogel & Noot Plus XMS 1000 vario
7
13.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Сила
Германија, Langenau
самоодна прскалка Vogel & Noot 1000 L
1
1.750 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2010 Километража Сила
Германија, Aurich
реверзибилен плуг Vogel & Noot
10
10.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Сила
Германија, Kruft
реверзибилен плуг Vogel & Noot
5
4.300 €
Реверзибилен плуг
Година 1987-08-08 Километража Сила
Германија, 97357 Altenschönbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се