Филтри -

Земјоделски машини Vogel & Noot од Европа

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Vogel & Noot: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбинирана сеалка Vogel & Noot Semanatoare
5
аукција аукција
Комбинирана сеалка
Година Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
плуг Vogel & Noot Plug Vogel & Noot 3 trupite
3
аукција аукција
Плуг
Година Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
реверзибилен плуг Vogel & Noot Plug Vogel & Noot 5 trupite
3
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
пневматска сеалка Vogel & Noot Semanatoare Vogel & Noot
5
аукција аукција
Пневматска сеалка
Година Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
слама култиватор Vogel & Noot TERRAMAXX 650
8
27.900 €
Слама култиватор
Година 2015 Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
реверзибилен плуг Vogel & Noot PPO4118
7
аукција 130 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Белгија, Mont-Saint-Guibert
рото брана Vogel & Noot TM 300
7
8.500 €
Рото брана
Година 2014 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
култиватор Vogel & Noot ARTERRA 400 S
2
цена на барање
Култиватор
Година 2008 Километража Сила
Германија, Husum
реверзибилен плуг Vogel & Noot M 1000
2
8.800 €
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat
3
5.700 €
Реверзибилен плуг
Година 1998-08-08 Километража Сила
Германија, Bremen
реверзибилен плуг Vogel & Noot C plus XS1050 Vario
7
18.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Сила
Романија, Bihor
реверзибилен плуг Vogel & Noot MS 1020
4
5.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
косачка Vogel & Noot
9
2.400 €
Косачка
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
реверзибилен плуг Vogel & Noot XMS 1050 Vario /5
7
4.937 €
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Сила
Германија, Hutthurm
култиватор Vogel & Noot TerraCult 400
6
15.708 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2013 Километража Сила
Германија, Rietberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се