Филтри -

Земјоделски машини Vogel & Noot од Австрија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Vogel & Noot од Австрија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рото брана Vogel & Noot TM 300
7
8.500 €
Рото брана
Година 2014 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
реверзибилен плуг Vogel & Noot M 1000
2
8.800 €
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
косачка Vogel & Noot
9
2.400 €
Косачка
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
комбинирана сеалка Vogel & Noot TERRAFLEX 300
5
11.250 €
Комбинирана сеалка
Година 2013 Километража Сила
Австрија, Zwettl
мулчер Vogel & Noot TSA/PR 280
10
4.500 €
Мулчер
Година 2014 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
мулчер Vogel & Noot HÄCKSLER
9
2.200 €
Мулчер
Година 1996 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
земјоделски валјак Vogel & Noot KREISELEGGE TERRAMAT 3M PRIVATVK
4
6.500 €
Земјоделски валјак
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
реверзибилен плуг Vogel & Noot VARIO 950 MS
5
5.900 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
плуг Vogel & Noot LM 950 3-SCH
5
2.450 €
Плуг
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot  L 330
7
1.990 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1997 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot EUROKOMBI 390 PRIVATVK
6
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1999 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
реверзибилен плуг Vogel & Noot M950
3
4.800 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
реверзибилен плуг Vogel & Noot PLUS XS 950
6
14.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot L390
4
1.300 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
слама култиватор Vogel & Noot KOMBINATION PRIVATVK
5
1.800 €
Слама култиватор
Година 2000 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се