Филтри -

Земјоделски машини Vogel & Noot

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Vogel & Noot: 53 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг Vogel & Noot
6
20.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Сила
Украина, Маяки
реверзибилен плуг Vogel & Noot PPO4118
7
аукција 130 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Белгија, Mont-Saint-Guibert
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
реверзибилен плуг Vogel & Noot Hydraulic 5 Furrow Plough to suit 3 Point Linkage
7
аукција 2.463 € GBP 2.250 GBP
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
диск брана Vogel & Noot TM 56
5
10.900 US$ EUR ≈ 9.369 €
Диск брана
Година 2008 Километража Сила
Украина, Сумы
рото брана Vogel & Noot TM 300
7
8.500 €
Рото брана
Година 2014 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
култиватор Vogel & Noot ARTERRA 400 S
2
цена на барање
Култиватор
Година 2008 Километража Сила
Германија, Husum
реверзибилен плуг Vogel & Noot M 1000
2
8.800 €
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat
3
5.700 €
Реверзибилен плуг
Година 1998-08-08 Километража Сила
Германија, Bremen
реверзибилен плуг Vogel & Noot
3
14.000 US$ EUR ≈ 12.030 €
Реверзибилен плуг
Година 02/2008 Километража Сила
Украина, Суми
реверзибилен плуг Vogel & Noot Herkules
6
15.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Сила
Украина, Суми
реверзибилен плуг Vogel & Noot C plus XS1050 Vario
7
18.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Сила
Романија, Bihor
реверзибилен плуг Vogel & Noot MS 1020
4
5.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
косачка Vogel & Noot
9
2.400 €
Косачка
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
реверзибилен плуг Vogel & Noot XMS 1050 Vario /5
7
4.937 €
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Сила
Германија, Hutthurm
култиватор Vogel & Noot TerraCult 400
6
15.708 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2013 Километража Сила
Германија, Rietberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се