Земјоделски машини VÄDERSTAD

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини VÄDERSTAD: 216 огласа

механичка сеалка VÄDERSTAD Rapid 400 S
3
€ 23.000 USD ≈ US$ 25.544
Механичка сеалка
Година 2009 Километража Сила
Бугарија, Търговище
комбинирана сеалка VÄDERSTAD Rapid 300C
1
аукција € 14.373 USD ≈ US$ 15.963
Комбинирана сеалка
Година 2010 Километража Сила
Норвешка
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
комбинирана сеалка VÄDERSTAD RAPID A 400 S
11
преговара
Комбинирана сеалка
Година 2001 Километража Сила
Ирска, Borris
земјоделски валјак VÄDERSTAD Rexius RS 820
4
€ 29.370 USD ≈ US$ 32.618
Земјоделски валјак
Година 2015 Километража Сила
Луксембург, Noerdange
пневматска прецизна сеалка VÄDERSTAD Tempo F8
7
€ 52.000 USD ≈ US$ 57.751
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Нежин
пневматска сеалка VÄDERSTAD  Rapid 600
8
€ 11.000 USD ≈ US$ 12.217
Пневматска сеалка
Година 1999-08-08 Километража Сила
Германија, De-18334 Eixen
брана VÄDERSTAD CARRIER 820
7
€ 34.500 USD ≈ US$ 38.316
Брана
Година 2011 Километража Сила
Украина, Київ
диск брана VÄDERSTAD Carrier-650
10
преговара
Диск брана
Година 2010 Километража Сила
Украина
диск брана VÄDERSTAD carrier 650
4
€ 36.000 USD ≈ US$ 39.982
Диск брана
Година 2012 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
диск брана VÄDERSTAD CARRIER 625XL
6
€ 51.000 USD ≈ US$ 56.641
Диск брана
Година 2016 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
диск брана VÄDERSTAD Carrier 500
7
€ 25.800 USD ≈ US$ 28.653
Диск брана
Година 2009 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
диск брана VÄDERSTAD carrier 820
11
€ 55.000 USD ≈ US$ 61.083
Диск брана
Година 2018 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
диск брана VÄDERSTAD Carrier XL 625
35
€ 55.000 USD ≈ US$ 61.083
Диск брана
Година 2019 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Белая Церковь
диск брана VÄDERSTAD carrier 500
6
€ 27.800 USD ≈ US$ 30.875
Диск брана
Година 2010 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
механичка сеалка VÄDERSTAD Rapid 400C
13
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.871
Механичка сеалка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0