Земјоделски машини VICON

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини VICON: 196 огласа

ѓубриво засилувач VICON RS-L 1655
7
€ 3.850 USD ≈ US$ 4.276
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
ѓубриво засилувач VICON PS 503
3
€ 590 USD ≈ US$ 655
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
ѓубриво засилувач VICON PS 400
6
€ 650 USD ≈ US$ 722
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
преса за роло бали VICON 1901
9
€ 10.360 USD ≈ US$ 11.506
Преса за роло бали
Година 2007 Километража Сила
Чехија, Praha
косачка VICON CM 300
5
€ 1.990 USD ≈ US$ 2.210
Косачка
Година Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
преса за роло бали VICON RV 4216 SC 14
5
€ 32.400 USD ≈ US$ 35.983
Преса за роло бали
Година 2014 Километража Сила
Луксембург, Noerdange
косачка VICON 332XF
5
€ 10.600 USD ≈ US$ 11.772
Косачка
Година 2016 Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
преса за четвртасти бали VICON RF2235
1
€ 18.403 USD ≈ US$ 20.438
Преса за четвртасти бали
Година 2009-08-08 Километража Сила
Германија, Gb-Sy15 6Tq Powys
преса за четвртасти бали VICON RF235
4
€ 11.300 USD ≈ US$ 12.550
Преса за четвртасти бали
Година 2009-08-08 Километража Сила
Германија, Gb-Sy15 6Tq Powys
преса за четвртасти бали VICON LB8200
1
€ 21.576 USD ≈ US$ 23.962
Преса за четвртасти бали
Година 2003-08-08 Километража Сила
Германија, Gb-Sy15 6Tq Powys
преса за четвртасти бали VICON RF2235
4
€ 17.200 USD ≈ US$ 19.102
Преса за четвртасти бали
Година 2009-08-08 Километража Сила
Германија, Gb-Sy15 6Tq Powys
косачка VICON CM 270 F
2
€ 1.336 USD ≈ US$ 1.484
Косачка
Година Километража Сила
Германија, Berne-Neuenkoop
гребло VICON ANDEX 694
10
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.774
Гребло
Година 2011 Километража Сила
Германија, Fritzlar
гребло VICON ANDEX 694 EVO
9
€ 8.700 USD ≈ US$ 9.662
Гребло
Година 2012 Километража Сила
Германија, Töging
сенопревртувач VICON FANEX 883
9
€ 3.300 USD ≈ US$ 3.665
Сенопревртувач
Година 2011 Километража Сила
Германија, Töging
Омилени : 0 Споредба : 0