Филтри -

Земјоделски машини TECNOMA од Украина

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини TECNOMA од Украина: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка TECNOMA Laser 3000
1
ВИДЕО
62.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2008 Километража 4221 м/ч Сила
Украина, Полтава
самоодна прскалка TECNOMA UTL 4000
10
35.800 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Година Километража Сила 170 кс
Украина, Сумы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
самоодна прскалка TECNOMA 4240
4
53.300 €
Самоодна прскалка
Година 2011 Километража 7200 м/ч Сила 300 кс
Украина, Харків
самоодна прскалка TECNOMA 4240
4
51.700 €
Самоодна прскалка
Година 2011 Километража 7140 м/ч Сила 300 кс
Украина, Харків
влечена прскалка TECNOMA GALAXY 3028HLE №602
3
7.974 € UAH 263.600 UAH
Влечена прскалка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Запорожская Область
нови самоодна прскалка TECNOMA Laser 4230
4
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 07/2018 Километража Сила
Украина, Днепр
самоодна прскалка TECNOMA Laser 3000
11
59.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2007 Километража 4156 м/ч Сила
Украина, Харьков
влечена прскалка TECNOMA 3028 HLE №600
4
8.419 € UAH 278.300 UAH
Влечена прскалка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Запорожская Область
самоодна прскалка TECNOMA 4240
4
50.290 US$ EUR ≈ 42.950 €
Самоодна прскалка
Година 2011 Километража 7200 м/ч Сила
Украина, Запорожская Область
самоодна прскалка TECNOMA Laser 3000
4
110.000 €
Самоодна прскалка
Година 2006 Километража Сила
Украина, Киев
самоодна прскалка TECNOMA LASER
6
85.000 €
Самоодна прскалка
Година 2002 Километража 6800 м/ч Сила 200 кс
Украина, Киев
влечена прскалка TECNOMA Galexy 4028
3
13.700 US$ EUR ≈ 11.700 €
Влечена прскалка
Година 2013 Километража Сила 80 кс
Украина, Сумская
влечена прскалка TECNOMA Galexy 4028 №492
3
178.500 US$ EUR ≈ 152.500 €
Влечена прскалка
Година 2013 Километража Сила 80 кс
Украина, Сумская
самоодна прскалка TECNOMA laser 3000
17
67.736 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2008 Километража 4221 м/ч Сила 175 кс
Украина, Звенигородка
самоодна прскалка TECNOMA LASER 3000
2
42.770 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2003 Километража 2965 м/ч Сила
Украина, Харків
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се