Филтри -

Земјоделски машини TECNOMA од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини TECNOMA од Германија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка TECNOMA TT 3000 SH
10
3.879 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 3000 м³
Година Километража Сила
Германија, Neuenhaus
прскалка монтирана на трактор TECNOMA 950 LITER
8
422 €
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Германија, Straubing
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
влечена прскалка TECNOMA TT 2000 S
4
аукција 1.200 €
Влечена прскалка
Година 1979 Километража Сила
Германија, Coppenbrügge
самоодна прскалка TECNOMA tx-elektra
5
5.900 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 1000 м³
Година 1992-08-08 Километража Сила
Германија, De-04827 Gerichshain
прскалка монтирана на трактор TECNOMA ANBAUSPRITZE
6
2.437 €
Прскалка монтирана на трактор
Година 2000 Километража Сила
Германија, Mindelheim
самоодна прскалка TECNOMA GALAXY 2500L
8
8.000 €
Самоодна прскалка
Година 2002-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
самоодна прскалка TECNOMA ELECTRA
4
9.900 €
Самоодна прскалка
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
самоодна прскалка TECNOMA FORTIS
4
10.000 €
Самоодна прскалка
Година 2006-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
самоодна прскалка TECNOMA XENIS 1200
5
10.800 €
Самоодна прскалка
Година 2013-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
самоодна прскалка TECNOMA 1000 L
7
18.000 €
Самоодна прскалка
Година 1997-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
прскалка монтирана на трактор TECNOMA 1000 L 15
9
1.190 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Германија, Salzkotten
прскалка монтирана на трактор TECNOMA Primatec 600ltr. 15m elektr. Teilbreitenschaltung
12
1.450 €
Прскалка монтирана на трактор
Година 1999 Километража Сила
Германија, Dinkelsbühl
самоодна прскалка TECNOMA Laser FC 4240
12
111.000 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 4660 м³
Година 2015-08-08 Километража 2800 м/ч Сила 218 кс
Германија, Kunde
влечена прскалка TECNOMA GTS VARIOTEC
6
7.900 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 1997 Километража Сила
Германија, Peine
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се