Филтри -

Земјоделски машини TECNOMA

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини TECNOMA: 85 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
влечена прскалка TECNOMA FORTIS
7
400 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2005 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
прскалка монтирана на трактор TECNOMA
1
аукција аукција
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
влечена прскалка TECNOMA FORTIS
1
аукција аукција
Влечена прскалка
Година 2002 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
прскалка монтирана на трактор TECNOMA TZ ELECTRON
1
аукција аукција
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
влечена прскалка TECNOMA GTS VARIOTEC
1
аукција аукција
Влечена прскалка
Година Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
прскалка монтирана на трактор TECNOMA TX ELCETRA
1
аукција аукција
Прскалка монтирана на трактор
Година 1998 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
самоодна прскалка TECNOMA TT 3000 SH
10
3.879 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 3000 м³
Година Километража Сила
Германија, Neuenhaus
самоодна прскалка TECNOMA LASER 4240
6
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2009 Километража 6100 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
нови прскалка монтирана на трактор TECNOMA ENROULEUR TREMIE
4
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
нови самоодна прскалка TECNOMA LASER
8
цена на барање
Самоодна прскалка
Година Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
нови самоодна прскалка TECNOMA LASER 3240
8
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2019 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
нови прскалка монтирана на трактор TECNOMA MAXIS ITOP
7
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Година 2019 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
самоодна прскалка TECNOMA Laser 2500
10
38.740 € CZK 1.050.000 CZK
Самоодна прскалка
Година 2012 Километража 3043 м/ч Сила
Чехија, Rakovník
прскалка монтирана на трактор TECNOMA 950 LITER
8
422 €
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Германија, Straubing
самоодна прскалка TECNOMA UTL 4000
10
35.800 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Година Километража Сила 170 кс
Украина, Сумы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се